The Settlers: New Allies – wymagania systemowe

The Settlers: New Allies ma wreszcie ukazać się na PC, po imponującej serii opóźnień. Strategia czasu rzeczywistego / gra polegająca na budowaniu miast została po raz pierwszy sprawdzona przez Rosha Kelly’ego w zapowiedzi na targach Gamescom 2018, a następnie znalazła się na naszej najbardziej oczekiwanej liście strategii na rok 2019, ponieważ właśnie wtedy miała zostać wydana.

Oczywiście tak się nie stało. Co dziwne, Ubisoft ogłosił nową marcową datę w styczniu 2022 r., Tylko po to, by zmienić zdanie w następnym miesiącu i opóźnić The Settlers: New Allies na czas nieokreślony. W tym momencie fani serii prawdopodobnie stracili wszelką nadzieję, ale pod koniec listopada Ubisoft powiedział, że gra zostanie wydana 17 lutego. Takie informacje potwierdza również francuski portal CCYA.FR, który twierdzi, że premiera gry tym razem odbędzie się zgodnie z zapowiedzią.

Teraz mamy małe potwierdzenie, które faktycznie się spełnia, poprzez oficjalne wymagania systemowe gry, dostępne na stronie Epic Games Store.

Minimum

System operacyjny: Windows 10 64-bitowy
Procesor: Intel Core i3-6100 | Ryzena 3 1200
Pamięć: 8GB RAM
Grafika: GTX 950 | Radeona 550
DirectX: wersja 11

Zalecana

System operacyjny: Windows 10 64-bitowy
Procesor: Intel Core i7 6700 | Ryzena 5 1600
Pamięć: 8GB RAM
Grafika: GTX 970 | RX470
DirectX: wersja 11
Logowania
Wymaga konta Ubisoft

Obsługiwane języki

PEŁNY (Audio + Menu + Napisy): angielski, francuski, niemiecki
CZĘŚCIOWE (menu + napisy): angielski, francuski, włoski, niemiecki, hiszpański, czeski, polski, rosyjski, portugalski (brazylijski), japoński, koreański, chiński tradycyjny, chiński uproszczony

The Settlers: New Allies jest również w fazie rozwoju na Amazon Luna, Xbox One, PlayStation 4, Nintendo Switch, PlayStation 5 i Xbox Series S|X.

The Settlers: New Allies to gra strategiczna z dogłębną rozgrywką i strategicznymi bitwami w czasie rzeczywistym.

Całkowicie przeprojektowany od podstaw, z oszałamiającą grafiką i szczegółowymi animacjami.
Wybierz spośród trzech frakcji: Elari, Maru i Jorn. Każdy ma niepowtarzalny wygląd, styl gry i historię.
Weź udział w fabularnej kampanii osadzonej w świecie The Settlers lub wypróbuj specjalny tryb Hardcore z dodatkowymi wyzwaniami.

Graj online z maksymalnie ośmioma graczami w ekscytujących potyczkach z innymi graczami lub sztuczną inteligencją, aby zapewnić sobie długotrwałą zabawę.

Leave a Comment