Piła do cięcia pustaków – niezawodna taśmowa lub stołowa maszyna

Potrzebna Ci niezawodna i szybka piła do cięcia pustaków?

Bez względu na to, czy wolisz piły taśmowe czy stołowe, znajdziesz je w ofercie Norwit.pl. Precyzyjne dane techniczne oraz długotrwała gwarancja na zakupiony sprzęt – sprawdź co oferuje sklep internetowy Norwit.pl.

Piła stołowa Norton Clipper JUMBO 651

Bezpieczna obsługa i doskonałe efekty

Piła do pustaków musi charakteryzować się wysoką wydajnością. Błyskawiczne tempo pracy zapewnia piła Norton Clipper. To ergonomiczna piła stołowa do cięcia pustaków o składanych nóżkach. Piła do cięcia pustaków z tej serii posiada wahadłową głowicę tnącą oraz tarczę 700 mm, wraz z dużą powierzchnią blatu. Z kolei piła Tyrolit Model TME700 to przecinarka stołowa do pustaków i kamienia. Przekonuje do siebie wysoką stabilnością i odpornością na przeciążenia. Sklep online Norwit.pl zapewnia od razu możliwość kupna dedykowanej tarczy diamentowej Tyrolit 700 mm.

Piła stołowa do pustaków i kamienia Tyrolit TME 1000

Maszyny do cięcia pustaków – piły taśmowe

Jeśli szukasz maszyny, która zapewni nieprzerwaną pracę i doskonałe parametry cięcia doskonała będzie taśmowa piła Dr. Schulze BAS 400. To świetna piła taśmowa do cięcia pustaków ceramicznych i bloków betonowych. Solidna i mobilna konstrukcja, którą wyróżnia zwiększona moc silnika oraz wygoda cięcia pod kątem. Łatwy system wymiany brzeszczotów i precyzyjne cięcia wpływają na popularność tej maszyny. Piły taśmowe do cięcia pustaków sprawiają, że prace budowlane przebiegają sprawniej i bez usterek. Najlepsze marki, także w sprzedaży ratalnej oferuje sklep Norwit.plPiła taśmowa do cięcia pustaków marki Dr. Schulze lub Norton Clipper to renomowana maszyna do cięcia pustaków.

Piły stołowe do cięcia pustaków i nie tylko

Piła stołowa do cięcia pustaków powinna także gwarantować skuteczność w realizacji różnego rodzaju zastosowań. Piła Altrad Belle generuje aż do 2256 obrotów na minutę. To bardzo popularna piła stołowa do cięcia pustaków, a zawdzięcza to prostocie obsługi. Idealna do cięcia cegieł typu Poroton czy Porotherm. Jeśli szukasz dodatkowych informacji, zwróć uwagę na liczbę suwów bez obciążenia i czas zatrzymania brzeszczotu. Wartości te stanowią o mocy i bezpieczeństwie maszyn.

Ciekawą opcją jest też piła ręczna Alligator 430 mm, która zawiera dwa trwałe przeciwbieżne brzeszczoty, a szczelna obudowa przekładni chroni przed pyłem i zwiększa żywotność narzędzia. Szybki system wymiany brzeszczotów pozwala ograniczyć przerwę w pracy do minimum.

Piła stołowa SPN 700 Superior do bloczków betonowych

Piły do cięcia pustaków z 2-letnią gwarancją

Kupując sprzęt na Norwit.pl, zapewniasz sobie przedłużoną gwarancję na zakupione maszyny. W przypadku piły do cięcia pustaków serwis gwarancyjny umożliwia szybki powrót do pracy i obniżenie kosztów robocizny.

Leave a Comment