Gdzie na drinka w Warszawie?

Nawet w Warszawie można sobie pozwolić na odrobinę zapomnienia i relaksu. Drink Bar Nar to idealne miejsce dla osób, które chcą odpocząć sobie od codziennej bieganiny i zanurzyć się w klimatach tak charakterystycznych dla miejsc związanych z Turcją i dalekim Orientem. Nadszedł czas, by wejść do tego jakże innego świata.

Warszawa drink bar?

Można odnieść wrażenie, że w Warszawie (zwłaszcza w branży gastronomicznej) znajduje się wszystko, co sobie można wymarzyć. Kuchnia tajska, włoska, francuska, a nawet poczciwy i lekko siermiężny fast-food to przykłady dań, których jest aż nadto w jadłospisie zwykłych warszawiaków. Drink Bar Warszawa Centrum oferuje coś zupełnie innego. Jest tu cisza, spokój i klimatyczna muzyka o lekkim, orientalnym charakterze. Są też drinki, które pomogą ukoić nerwy po męczącym dniu w pracy, doświadczyć nowych, wyjątkowych smaków i przede wszystkim się zrelaksować.

Koktajle Warszawa? NAR – czas ich spróbować!

Bar Nar to najlepsze drinki Warszawa. Dlaczego? Ponieważ jest tu wszystko, czego tylko dusza zapragnie. W ofercie można znaleźć np. koktajle alkoholowe i bezalkoholowe. „Warszawski Wędrowiec”może wybierać spośród szerokiej gamy piw, klasycznych win, a także kraftowych i kultowych koktajli. Są też likiery, rumy, wódki i inne trunki, których wyjątkowy smak na długo zapadnie w pamięci smakoszy. Jeśli chodzi o napoje bezalkoholowe, to również jest ich całe mnóstwo. Napoje gazowane i niegazowane, kawa, herbata (w tym ich orientalne warianty), a także kilka bardziej oryginalnych smaków to tylko przykłady, które wypełnią dzień pozytywnymi wibracjami.

W klimatycznym towarzystwie dymu – shisha drink bar NAR

Osoby chcące zanurzyć się w niepowtarzalnym, orientalnym klimacie tak charakterystycznym dla baru Nar w Warszawie, mogą to zrobić w przenośni, ale też dosłownie. Sisha pomoże ukoić zmęczone zmysły i stworzy idealne warunki do delikatnej, a zarazem głębokiej zadumy. Personel baru pomoże dobrać fajkę wodną dopasowaną do potrzeb każdego, strudzonego Wędrowca. Wytwarzany przez nią dym jest przyjemny dla zmysłów, nie drapie w gardle, a także zapewnia niesamowite doświadczenia estetyczne. Drink Bar Warszawa Centrum oferuje shishę, która zagwarantuje doskonały chillout po męczącym dniu w pracy lub na studiach. Warto też dodać, że dym stanowi doskonałe uzupełnienie dla orientalnej aranżacji baru. Przy nim drinki Warszawa smakują wyśmienicie.

Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by w międzyczasie spróbować wyjątkowych dań kuchni tureckiej. W barze można też zorganizować eventy.

Leave a Comment