Braletki, czyli moda i wygodna w jednym

Śledzisz modowe trendy? Z pewnością nie umknęło ci pojawienie się nowego kroju biustonosza. Braletki, bo to o nich mowa, święcą swoje triumfy od kilku lat. Za co je lubimy i czy warto eksperymentować z tym fasonem?

Kompromis pomiędzy push-upem i stanikiem sportowym

Masz dość uwierających staników z fiszbinami? Po wielu godzinach noszenia tak zabudowanego biustonosza z przyjemnością rzucamy nim w kąt. Biust uwolniony od pancerza natychmiast odczuwa ulgę. Braletki pokochały klientki o różnych potrzebach. Sięgnęły po nie panie, które miały dość zabudowanych biustonoszy, dodających piersiom objętość. Trafiły też w estetykę miłośniczek prostych, ale szalenie wygodnych modeli sportowych. Tak wypracowany kompromis sprawił, że charakterystyczny biustonosz jest na półkach praktycznie każdego sklepu z bielizną. Także erotyczną, jak Obsessive.

Zmysłowy urok geometrii

Czym wyróżniają się braletki? Miseczki mają kształt trójkątów z podstawą u dołu. Taki fason bardziej przypomina plażowe bikini, które jest strojem bardzo wygodnym. Podczas gdy stanik z bikini zwykle jest dość skąpy, braletka to wersja bardziej zabudowana. Poza trójkącikami ma także charakterystyczny pas materiału pod biustem. Boki miseczek zwykle zdobi koronka. Paseczki podtrzymujące stanik także mają nieoczywiste rozwiązanie. Są pojedyncze, lub jest ich kilka. Bywa, że na każdym jest dodatkowo jakiś biżuteryjny dodatek. W takiej wersji braletka szybko trafiła także do katalogu bielizny erotycznej. Jest wyjątkowo zmysłowa, choć w subtelny sposób.

Poduszeczki bez wypełnienia

Braletki zdobyły serca miłośniczek delikatnej bielizny. Panie o mniejszym biuście nie szukają już miseczek z wypełnieniem. Wystarczy im koronkowy stanik, który miękko otula biust. Braletka nie uciska, nie uwiera, nie wbija się fiszbinami, nie podnosi, tylko pięknie eksponuje biust. Rysuje jego kształt w najbardziej naturalnej postaci. Nie musisz się martwić o to, jak stanik będzie wyglądać po wypraniu, ponieważ nie ma elementów, które mogłyby się odkształcić lub przesunąć. Ozdobna braletka nie musi się chować pod ubraniem. Modele bardziej zabudowane mogą stanowić alternatywę dla letniego topu.

Na randkę i pod codzienną odzież

Szukasz braletki na randkę? Znajdziesz ją w ofercie marki Obsessive. Prześwity, koronki, łączenia paseczkami to tylko część atrakcji. Braletka może być także połączona z majtkami, tworząc dość skąpy strój. Niektóre modele mają dodatkowo pas do pończoch. Trójkątne miseczki świetnie sprawdzają się też jako bielizna dzienna. Są na tyle wygodne, że praktycznie nie czujesz ich na sobie. Co ciekawe, wiele pań przyznaje, że zdarza im się spać w braletce. TO najlepsza rekomendacja dla bielizny pod względem wygody.

Czy braletki mają szansę stać się równie kultowe jak np. bardotki? Bardzo prawdopodobne. Ich liczne atuty sprawiają, że takim krojem zainteresują się nie tylko młode kobiety, ale także dojrzalsze panie.

Leave a Comment